Kurs niemieckiego

Znajomość języków obcych to jedna z ważniejszych umiejętności, jakie otwierają wiele drzwi rozwoju zawodowego. German Cafe prowadzi kursy niemieckiego online. Są to lekcje idealnie  dopasowane do poziomu uczniów. Kursanci mają szansę rozpocząć swoją przygodę z językiem niemieckim lub rozwinąć  swoje umiejętności językowe Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci specjalnie opracowany kurs języka niemieckiego online.

Dlaczego warto zapisać do German Cafe?

Język niemiecki jest używany aż w 42 krajach, włada nim około 130 milionów ludzi. Co więcej, jest to najczęściej używany język ojczysty na terenie Unii Europejskiej. Posługują się nim mieszkańcy nie tylko Niemiec, lecz także Belgii, Austrii, Luksemburga, Liechtensteinu i Szwajcarii. Jest to zatem język, który przydaje się podczas prywatnych wycieczek oraz w kontaktach biznesowych. W Polsce wiele firm współpracuje z niemieckimi przedsiębiorstwami, a chętnych na rozwój zasięgu usług nie brakuje. Dlatego osoby mówiące po niemiecku mają spore szanse na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Aby nauka języka niemieckiego online i stacjonarnie była skuteczna, potrzebne są innowacyjne metody. Jeżeli do tej pory gramatyka oraz słownictwo wydawało Ci się nie do opanowania, czas zmienić podejście. Jako absolwentka Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Lingwistyka Stosowana Języka Niemieckiego opracowałam specjalny program, który ma pomóc każdemu uczniowi, niezależnie od poziomu, na jakim się znajduje.

Indywidualny program nauczania kluczem do sukcesu

Nauka niemieckiego online nie może przebiegać według sztampowych szablonów, które już dawno powinny odejść do lamusa. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz perfekcyjna znajomość języka pokazały mi, z jakimi problemami najczęściej borykają się uczniowie. Dlatego moim celem jest opracowanie programu nauczania dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. To idealne rozwiązanie znacznie ułatwia pracę, a także pozwala skupić się na najpotrzebniejszych aspektach. Dzięki temu każdy kursant ma szansę skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe, jednocześnie widząc postępy.

Metoda komunikatywna – dlaczego tak dobrze się sprawdza?

Nauka języka niemieckiego nie powinna przebiegać w oderwaniu od realnych sytuacji, w jakich żywy język może być używany. Dlatego już na samym początku korzystam z metody komunikatywnej. W ten sposób możesz uczyć się na każdym poziomie, także podstawowym. Kładę duży nacisk na samodzielność uczniów, zachęcając już na samym początku do konstruowania pierwszych wypowiedzi. Częste wyjazdy do krajów niemieckojęzycznych pozwoliły mi poznać żywy język, dlatego kładę duży nacisk na rozwijanie umiejętności słuchania i mówienia. Oprócz tego rozwijam z uczniami  dwie pozostałe kluczowe sprawności: czytania i pisania.  Moją wiedzą i pasją do języka niemieckiego dzielę się na kursach online na wszystkich poziomach zaawansowania.

Ciekawe materiały szkoleniowe

Aby ułatwić naukę języka niemieckiego, podczas zajęć online korzysta, z tablicy interaktywnej oraz aplikacji edukacyjnych. Bazuję na autentycznych nagraniach i materiałach dydaktycznych niemieckich wydawnictw, wykorzystuję również własne prezentacje. Od 2020 r. prowadzę własny kanał na YouTubie German Cafe poświęcony językowi niemieckiemu. Szukam również nowych inspiracji, aby zajęcia były ciekawe dla kursantów.

Jakie kursy prowadzę?

Język niemiecki online w German Cafe to nauka na wielu poziomach. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe od podstaw. Możesz zatem wybrać zajęcia A1, B1, B2 i C1. Co więcej, oferuję zajęcia dla maturzystów (KURS ABITUR). Uczniowie mają zatem szansę podszkolić swoje umiejętności, pracując z arkuszami egzaminu podstawowego i rozszerzonego. Zapewniam również skuteczną naukę języka biznesowego z zakresu handlu, logistyki, prawa, finansów. Moim celem jest pomoc w rozwinięciu kompetencji językowych, które wpływają na pewność siebie. Dzięki temu prowadzenie negocjacji handlowych w języku niemieckim lub poszukiwanie pracy w międzynarodowym środowisku jest znacznie łatwiejsze.

Chcesz się skutecznie i szybko nauczyć niemieckiego, ale nie masz czasu na naukę? Wybierz kurs języka niemieckiego online. W ten sposób zaoszczędzisz czas na dojazdy. Wypełnij poniższy formularz i zadbaj o swoją przyszłość. W naszej szkole masz szansę na indywidualnie dopasowane lekcje języka niemieckiego online.

Język niemiecki to moja pasja, cel i efekt.

 • Otrzymujesz indywidualny program dopasowany do Twoich potrzeb na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1.
 • Dzięki metodzie komunikatywnej szybciej robisz postępy.
 • Korzystasz z materiałów dydaktycznych niemieckich wydawnictw, autentycznych nagrań, tablicy interaktywnej oraz aplikacji edukacyjnych.
 • Współpracuję ze szkołą językową z Hanoweru DKH Institut Hannover.

Wybierz kurs niemieckiego online 

Kurs SOLO                                                 

80 zł/ 50 min. (A1-A2)       

100 zł/ 50 min.  (B1)     

120 zł/ 50 min. (B2)     

140 zł/ 50 min. (C1)

(kurs indywidualny, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

Kurs DUET                                                 

50 zł/ osoba/ 50 min.  (A1-A2)   

60 zł/ osoba/ 50 min.  (B1)

70 zł/ osoba/ 50 min.  (B2)    

80 zł/ osoba/ 50 min. (C1)

(zaproś znajomego i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

Kurs GRUPA (maks. 4 osoby)   

320 zł/osoba/ miesiąc   KURS obejmuje 24 zajęcia/ 50 min.         

(zaproś znajomych, stwórz grupę i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

KURS ABITUR       

koszt całkowity 2000 zł     KURS obejmuje 20 zajęć/ 50 min.           

(przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej, ustnej; praca z arkuszami maturalnymi; rozwijanie kompetencji językowych: słuchania ze zrozumieniem, mówienia, czytania, pisania;  zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

KURS FACHDEUTSCH                           

160 zł/ 60 min.

(język biznesowy, język specjalistyczny z wybranego zakresu: prawo, finanse, handel, logistyka, transport; kurs indywidualny, zajęcia 1 x lub 2 x w tygodniu po 60 min.)

KURS BUSINESS DEUTSCH      3000 zł/ osoba/ 40 godzin   

                                                   START: 07.09.2024

 Business Deutsch (kurs grupowy, grupa 3-6 osobowa)            

✅ Co zyskujesz?

 • poszerzysz fachowe słownictwo przydatne w pracy
 • poznasz język biznesu
 • rozwiniesz sprawność mówienia w języku niemieckim na poziomie biznesowym
 • wzmocnisz pewność siebie w biznesowej komunikacji
 • zwiększysz swoje możliwości na rynku pracy

✅ Co oferujemy?

 • 40 godz. kursu
 • zjazdy online w soboty (4 x w miesiącu)
 • 4 moduły tematyczne: 1. Rekrutacja i profil pracownika (dokumenty aplikacyjne, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej) 2. Obsługa klienta (rozmowy telefoniczne, korespondencja) 3. Przygotowanie prezentacji biznesowej (słownictwo, wykresy, diagramy) 4. Spotkania biznesowe (sytuacje komunikacyjne)
 • praktyczne ćwiczenia osadzone w biznesowym kontekście
 • konsultacje z trenerem

                                                                

Uważam, że język niemiecki jest piękny. Niemiecki to moja pasja i zawód.

Z wykształcenia jestem lingwistką języka niemieckiego, z pasji do języka – lektorką i tłumaczem przysięgłym. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją 🙂 

Podczas wielokrotnych wyjazdów służbowych i prywatnych do krajów niemieckojęzycznych poznałam żywy język, dlatego kładę duży nacisk na rozwijanie umiejętności słuchania i mówienia. Poprawna wymowa i komunikacja to nasz cel! Oprócz tego będziemy rozwijać dwie pozostałe kluczowe sprawności: czytania i pisania. W ramach kursu online korzystamy z tablicy interaktywnej oraz aplikacji edukacyjnych. Bazujemy na autentycznych nagraniach i materiałach dydaktycznych niemieckich wydawnictw. 

Jestem otwarta na Twoje potrzeby i oczekiwania. Chętnie pomogę Ci podnieść kwalifikacje językowe z zakresu prawa, handlu, biznesu. 

Od 2020 r. prowadzę własny kanał na YouTubie poświęcony językowi niemieckiemu. Uwielbiam podróże i książki motywacyjne.

Twoja lektorka – Anna Trębicka