Kurs niemieckiego A1

Zapraszam na skuteczny i intensywny kurs niemieckiego A1. To świetna szansa, by rozpocząć naukę niemieckiego dla początkujących pod okiem osoby doświadczonej. Wielokrotne wyjazdy do krajów niemieckojęzycznych nauczyły mnie nie tylko poprawnej wymowy, lecz także używania żywego języka. Teraz to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że zapiszesz się kurs online niemieckiego A1.

Dlaczego warto rozpocząć naukę języka niemieckiego?

Język niemiecki to jeden z najczęściej używanych języków w Unii Europejskiej. Jest to zatem najlepszy wybór dla osób, które chcą wpłynąć na rozwój swojej firmy lub zwiększyć szansę na rynku pracy. Już podstawowa znajomość pozwala na wzbogacenie swojego CV, a dobrze przygotowany kurs niemieckiego dla początkujących daje solidne podstawy do dalszej nauki.

Jako absolwentka Lingwistyki Stosowanej Języka Niemieckiego doskonale wiem, jak prowadzić kursantów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem. Opracowałam skuteczne metody pracy, które już na samym początku pozwalają konstruować pierwsze wypowiedzi. W sposób innowacyjny uczę słówek i gramatyki, realnie je wykorzystując w komunikacji z uczniami. Chcę, aby uczestnicy kursu niemieckiego online A1, nabrali wprawy, poczuli pewność siebie i swobodę podczas konwersacji. Dzięki temu z łatwością wykorzystają nabyte umiejętności w realnych sytuacjach. Chcę uczyć języka żywego, który naprawdę się przydaje. 

Czy zajęcia językowe online to dobry pomysł na początek nauki?

Niemiecki od podstaw online daje bardzo duże możliwości zapoznania się ze słownictwem i gramatyką. Rozwój technologii znacząco wpłynął na możliwości pozyskiwania nowych umiejętności także językowych. Jako lektorka pracująca zdalnie mam szansę skupić się na uczniach, poprawiając wymowę, a także tłumacząc najważniejsze zasady gramatyczne. Co więcej, podczas zajęć wykorzystuję szereg materiałów interaktywnych, które wspomagają rozwój uczniów. Są to nagrania i specjalne aplikacje edukacyjne.

Zajęcia indywidualne i grupowe

German Cafe, czyli szkoła językowa i biuro tłumaczeń Sokołów Podlaski, to miejsce, które chce się dopasować do potrzeb każdego klienta. Dlatego możemy zaoferować zarówno lekcje indywidualne, jak i grupowe. Wszystko zależy od uczniów, którzy sami wybierają najlepszą dla siebie formę nauki. Kurs A1 niemiecki może być także przeznaczony dla firm planujących rozwój swoich usług na niemieckojęzyczne rynki. Co więcej, przygotowuję uczniów do egzaminów, które będą potwierdzeniem nabytych umiejętności także w stopniu podstawowym.

Chcesz nauczyć się mówić po niemiecku, ale nie wiesz, jak zacząć? Skontaktuj się z German Cafe i powiedz o swoich potrzebach. Podpowiem, jakie zajęcia będą dla Ciebie najlepsze i wyjaśnię, jak przebiega nauka języka niemieckiego A1. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla uczniów godzinach. Wystarczy tylko połączenie z internetem, by zadbać o własny rozwój. Masz pytania? Wypełnij formularz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Kurs SOLO                                                 

80 zł/ 50 min. (A1)

(kurs indywidualny, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

Kurs DUET                                                 

50 zł/ osoba/ 50 min.  (A1)

(zaproś znajomego i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

Kurs GRUPA (maks. 4 osoby)   320 zł/osoba/ miesiąc   KURS obejmuje 24 zajęcia/ 50 min.         

(zaproś znajomych, stwórz grupę i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów: