Kurs niemieckiego A2

Chcesz kontynuować kurs niemieckiego A2? German Cafe oferuje zajęcia online na wielu poziomach zaawansowania. Lekcje są maksymalnie dopasowane do potrzeb uczniów. Dzięki temu każdy uczeń ma szansę wykorzystać nabyte umiejętności językowe w codziennym życiu oraz w pracy.

Zajęcia niemieckiego online

Masz już podstawy języka niemieckiego, ale chcesz się dalej rozwijać? Nic prostszego! Z German Cafe osiągniesz płynność, popracujesz nad swoimi zdolnościami komunikacyjnymi i rozszerzysz zasób słownictwa. Nauczysz się nowych słówek, a także popracujesz nad prawidłową wymową. To wszystko za sprawą dobrze przygotowanego i zindywidualizowanego kursu A2 z niemieckiego. Lekcje są prowadzone online, dzięki czemu nie traisz czasu na dojazdy. Możesz się uczyć z każdego miejsca na ziemi! Skuteczny kurs języka niemieckiego oparty jest na żywym języku. Wielokrotne wyjazdy do krajów niemieckojęzycznych, a także praca w zawodzie tłumacza pozwoliły mi poznać żywy język, którym pragnę podzielić się właśnie z Tobą.

Jakie umiejętności pozyskasz na kursie niemieckiego na poziomie A2?

Uczniowie, którzy ukończyli kurs A1, są w stanie porozumieć się w prostych sytuacjach. Mój zindywidualizowany kurs niemieckiego A2 to kontynuacja nauki, a także rozwinięcie umiejętności językowych. W trakcie zajęć cały czas poznawane jest nowe słownictwo dopasowane do potrzeb uczniów. Duży nacisk kładę na prowadzenie dialogów przy użyciu żywego języka. W ten sposób chcę przygotować kursantów do skutecznej komunikacji.

Ciekawe zajęcia interaktywne

Nauka niemieckiego A2 online to zajęcia interaktywne. Bardzo często korzystam z pomocy naukowych, nagrań z autentyczną wymową, które ułatwiają osłuchanie się z językiem, a także pozwalają na rozpoznawanie słówek i konstrukcji gramatycznych. Udostępniam uczniom tablicę interaktywną. Preferuję podejście praktyczne. W trakcie spotkań to Ty musisz jak najwięcej mówić, by jak najszybciej płynnie się komunikować w życiu codziennym.

Kurs online dopasowany do Twoich potrzeb

Staram się odchodzić od utartych i typowych metod nauczania. Doskonale wiem, że często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlatego, zanim rozpoczniemy zajęcia, pragnę poznać Twoje oczekiwania. Dzięki temu jestem w stanie przygotować każde zajęcia tak, by perfekcyjnie spełniały wymagania i były dopasowane do Twojego poziomu znajomości języka.

Co otrzymujesz, decydując się na zajęcia w German Cafe?

  • Ciekawe zajęcia wykorzystujące najnowocześniejsze technologie komunikacyjne.
  • Lektorka znającego żywy język.
  • Zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb (możesz wybrać także język biznesowy).
  • Lekcje indywidualne lub grupowe w dogodnej dla Ciebie godzinie.
  • Pomoc w zrozumieniu zagadnień gramatycznych.
  • Motywację do dalszej nauki.

German Cafe to także biuro tłumaczeń Sokołów Podlaski. To miejsce, które ma na celu zaszczepić miłość do języka niemieckiego. Dzięki mojej pomocy nie tylko poznasz zasady gramatyczne, wyrażenia i słownictwo, lecz także nauczysz się, jak je stosować w trakcie codziennej konwersacji. Zapraszam na kursy online na poziomie A2.

Kurs SOLO   

80 zł/ 60 min. (A1-A2)       100 zł/ 60 min. (B1)      120 zł/ 60 min. (B2)       140 zł/ 60 min. (C1)

(kurs indywidualny, zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min.)

Kurs DUET

50 zł/ osoba/ 60 min.  (A1-A2)   60 zł/ osoba/ 60 min. (B1-B2) 75 zł/ osoba/ 60 min. (C1)

(zaproś znajomego i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min.)

Kurs GRUPA (maks. 4 osoby)     320 zł/osoba/ miesiąc            24 zajęcia/ 60 min.         

(zaproś znajomych, stwórz grupę i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min.)

KURS ABITUR                            koszt całkowity 2000 zł           20 zajęć/ 60 min.           

(przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej, ustnej; praca z arkuszami maturalnymi; rozwijanie kompetencji językowych: słuchania ze zrozumieniem, mówienia, czytania, pisania;  zajęcia 2 x w tygodniu po 60 min.)

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi z naszych szkoleń: