Kurs niemieckiego B1

Kurs niemieckiego B1 to zajęcia przeznaczone dla osób, które mają podstawy gramatyki oraz znają proste słownictwo i chcą poszerzać swoją wiedzę. Intensywne zajęcia online to najłatwiejszy sposób, by zacząć komunikować się z ludźmi na całym świecie. W trakcie spotkań nauczysz się, jak prowadzić dyskusję na codzienne tematy i jak konstruować bardziej zaawansowaną wypowiedź. Masz już dość nudnych i sztampowych lekcji, które niczego Cię nie uczą? W German Cafe tego unikniesz!

Dlaczego warto rozwijać znajomość języka niemieckiego?

Język niemiecki to jeden z najpopularniejszych języków Unii Europejskiej. Jest szczególnie ważny w sferze biznesowej. Bliskie kontakty polskich i niemieckich przedsiębiorstw sprawia, że coraz więcej firm poszukuje pracowników z dobrą znajomością języka. Jako absolwentka Lingwistyki Stosowanej Języka Niemieckiego doskonale znam potrzeby rynku pracy. Dlatego przygotowałam kurs niemieckiego online B1 dla osób, które chcą uczyć się w sposób nowoczesny i skuteczny.

Kurs B1 – niemiecki w German Cafe

Nauka niemieckiego B1 w German Cafe to gwarancja indywidualnego podejścia. Moim celem jest stworzenie programu dopasowanego do potrzeb każdego kursanta. Dzięki temu masz szansę przygotować się do matury, certyfikatu międzynarodowego lub zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Lekcje prowadzone są online za pomocą wygodnych komunikatorów. Możesz wybrać zajęcia indywidualne, w duecie lub grupowe w dogodnej dla Ciebie godzinie. Aby nauka języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym była skuteczna, korzystam z innowacyjnych metod nauczania. Chcę zamienić typowe lekcje nie tylko w świetną zabawę, lecz także w miejsce, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Wykorzystuję nowoczesne  technologie, które pozwolą zapamiętać nowe konstrukcje gramatyczne i słowa.) Jednym z ważniejszych elementów, jakie pojawiają się na zajęciach, są autentyczne nagrania, które wpływają na rozwój odpowiedniej wymowy. Co więcej, chcę, aby wszystkie ćwiczenia były praktyczne.

Jakie umiejętności uzyskasz na kursie niemieckiego B1 online?

Kursy języka niemieckiego na poziomie B1 rozszerzają umiejętności komunikacyjne kursantów. Pozwalają formułować bardziej skomplikowane myśli, ułatwiają czytanie ze zrozumieniem, a także dają podstawy do tego, by wykorzystywać język niemiecki w życiu zawodowym. Dużą wagę przywiązuję do umiejętności poruszania tematów konkretnych i abstrakcyjnych. Stopniowo rozszerzam słownictwo tak, by możliwości konwersacji cały czas się powiększały w szerokim zakresie tematów. Wnikliwie słucham swoich kursantów, by pomóc im osiągnąć naprawdę dobry poziom językowy. Jasno i szczegółowo tłumaczę zasady akcentowania. Szukasz specjalistów od nauki języka niemieckiego? German Cafe to miejsce, które powstało z pasji. Moim celem jest przygotowanie lekcji dopasowanych do kursantów, dlatego na początku chcę poznać Twoje oczekiwania. Dzięki temu jestem w stanie pomóc Ci zrealizować plany. Wszystkich zainteresowanych lekcjami zapraszam do kontaktu. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla uczniów godzinach. Wystarczy tylko połączenie z internetem, by zadbać o własny rozwój. Masz pytania? Wypełnij formularz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Kurs SOLO 100 zł/ 50 min.  (B1) (kurs indywidualny, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.) Kurs DUET 60 zł/ osoba/ 50 min.  (B1)  (zaproś znajomego i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.) Kurs GRUPA (maks. 4 osoby)   320 zł/osoba/ miesiąc   KURS obejmuje 24 zajęcia/ 50 min. (zaproś znajomych, stwórz grupę i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów niemieckiego: