Kurs niemieckiego B2

Kurs niemieckiego B2 w German Cafe to zajęcia dopasowane do potrzeb uczniów. Na tym etapie kursanci wchodzą na wyższy poziom i są w stanie wyrażać opinie nie tylko na codzienne proste tematy, lecz także coraz częściej układają złożone wypowiedzi. Aby skutecznie prowadzić uczniów na jeszcze wyższy poziom, potrzebny jest lektor, który nauczy formułować myśli jasno i szczegółowo.

Nauka języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym

Moim celem jest stworzenie przestrzeni idealnej do nauki dla każdej osoby, niezależnie od tego, na jakim poziomie się znajduje. Dlatego stawiam na indywidualne podejście do kursantów. Przygotowuję zajęcia rozszerzające znajomość języka biznesowego. Wprowadzam specjalistyczne słownictwo, jednocześnie dbając o czystość wypowiedzi pod kątem wymowy i gramatyki. Dostosowuję ilość materiału do postępów uczniów.

Czy zajęcia z języka online to dobre rozwiązanie?

Nowoczesne szkolnictwo czerpie z innowacyjnych zdobyczy technologii. Tak jest w przypadku kursu niemieckiego B2 online. Wszystkie moje zajęcia odbywają się zdalnie w dogodnych dla kursantów godzinach. Używam wygodnych komunikatorów, które umożliwiają realizację programu. W trakcie zajęć wykorzystuję interaktywną tablicę autentyczne materiały edukacyjne i nagrania. Dzięki temu moi uczniowie mogą osłuchać się z wymową języka obcego, a także są w stanie konstruować bardziej zaawansowane i szczegółowe wypowiedzi w szerokim zakresie tematów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, w parach lub mniejszych grupach (także międzynarodowych). To najlepszy sposób, by skupić na każdym kursancie, który chce skutecznie rozwijać umiejętności językowe zarówno w życiu zawodowym, jak i życiu codziennym.

Kurs B2 niemiecki w German Cafe – co zyskujesz?

Nauka niemieckiego B2 w German Cafe to gwarancja indywidualnego podejścia. Nie chcę uczyć w sposób typowy. Pragnę, by zajęcia w mojej szkole były przyjemnością i pozwalały kursantom na tyle płynnie i spontanicznie komunikować się, że nie będą mieli problemu  podczas wyjazdów służbowych i wakacyjnych, czy rozmów kwalifikacyjnych. Co zyskujesz, zapisując się na zajęcia?

 • Interaktywne materiały do własnego, domowego użytku
 • 100% uwagi lektora
 • Rozszerzone słownictwo zgodnie z Twoimi potrzebami
 • Dobrą podstawę gramatyczną do tego, by konstruować bardziej zaawansowane wypowiedzi
 • Dopasowanie tematyki do Twoich potrzeb
 • Zajęcia w dogodnych dla Ciebie godzinach

Szukasz skutecznego kursu niemieckiego B2? Zapraszam do German Cafe, miejsca, które powstało z miłości do tego języka. U nas masz szansę zadbać o swoją przyszłość, przygotować się do matury, certyfikatu lub zwiększyć swoje szanse na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy w międzynarodowym środowisku. Masz pytania? Zapraszam do kontaktu. German Cafe to miejsce, które zadba o Twój poziom języka niemieckiego.

Zajęcia odbywają się w dogodnych dla uczniów godzinach. Wystarczy tylko połączenie z internetem, by zadbać o własny rozwój. Masz pytania? Wypełnij formularz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Kurs SOLO                                                 

120 zł/ 50 min. (B2)

(kurs indywidualny, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

Kurs DUET                                                 

70 zł/ osoba/ 50 min.  (B2)

(zaproś znajomego i płać mniej, zajęcia 2 x w tygodniu po 50 min.)

KURS FACHDEUTSCH                           

160 zł/ 60 min.

(język biznesowy, język specjalistyczny z wybranego zakresu: prawo, finanse, handel, logistyka, transport; kurs indywidualny, zajęcia 1 x lub 2 x w tygodniu po 60 min.)

KURS BUSINESS DEUTSCH     3000 zł/ osoba/ 40 godzin   

 Business Deutsch (kurs grupowy, grupa 3-6 osobowa)            

✅ Co zyskujesz?

 • poszerzysz fachowe słownictwo przydatne w pracy
 • poznasz język biznesu
 • rozwiniesz sprawność mówienia w języku niemieckim na poziomie biznesowym
 • wzmocnisz pewność siebie w biznesowej komunikacji
 • zwiększysz swoje możliwości na rynku pracy

✅ Co oferujemy?

 • 40 godz. kursu
 • zjazdy online w soboty (4 x w miesiącu)
 • 4 moduły tematyczne: 1. Rekrutacja i profil pracownika (dokumenty aplikacyjne, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej) 2. Obsługa klienta (rozmowy telefoniczne, korespondencja) 3. Przygotowanie prezentacji biznesowej (słownictwo, wykresy, diagramy) 4. Spotkania biznesowe (sytuacje komunikacyjne)
 • praktyczne ćwiczenia osadzone w biznesowym kontekście
 • konsultacje z trenerem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów niemieckiego: