Niemiecki biznesowy

Niemiecki biznesowy to specjalistyczny kurs niemieckiego dla firm i dla osób indywidualnych. To właśnie z jego pomocą uzyskasz kwalifikacje, które pozwolą Ci na rozwój kariery zawodowej w różnych branżach. Kurs niemieckiego online to świetny wybór dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy. Dzięki nauce zdalnej można uczyć się z lektorami szkoły German Cafe  z bogatym doświadczeniem niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkają.

Jak rozmawiać z klientem po niemiecku?

Pracujesz w niemieckojęzycznym środowisku, ale Twój poziom języka nie jest wystarczający, by dobrze wypełniać obowiązki zawodowe? Mam dla Ciebie rozwiązanie idealne. Jestem doświadczonym filologiem, który wiedzę i umiejętności językowe zdobywał nie tylko na uczelni, lecz także w trakcie wyjazdów służbowych do kraju nad Renem. Dzięki temu poznałam żywy język także z zakresu stosunków biznesowych. Dzisiaj Ty także możesz podwyższyć swoje kompetencje. Umożliwi Ci to grupowy lub indywidualny kurs niemieckiego online.

W trakcie zajęć nauczę Cię, jak rozmawiać z klientami i partnerami biznesowymi. Podpowiem, jak zrobić dobre wrażenie perfekcyjnym językiem, a także wskażę najważniejsze kierunki rozwoju. Co więcej, opowiem Ci, jak wygląda firmowa kultura w Niemczech, a także czego nie robić na spotkaniach biznesowych.

Lekcje dopasowane do Twoich potrzeb

Niemiecki biznesowy to lekcje szyte na miarę. Staram się dopasować zakres słownictwa do Twoich potrzeb. Wprowadzam także konwersacje. Niemiecki może okazać się prosty, jeśli samodzielnie stosujesz zróżnicowane formy. W German Cafe to Ty jesteś najważniejszy i Ty musisz mówić, by osiągnąć płynność i pewność siebie.

Pomoc w pisemnych formach

Niemiecki biznesowy w German Cafe to także pomoc w komunikacji pisemnej. W trakcie zajęć uczę, jak pisać maile. Poznasz techniki perswazji, a także typowe błędy językowe, których lepiej unikać. Co więcej, podpowiem Ci, jak wygląda ton oficjalny, a jak luźny i kiedy ich używać. Poznasz synonimy i rozmaite konstrukcje, dzięki czemu Twoje maile będą robić wrażenie na niemieckojęzycznych kontrahentach, czym wzbudzisz zaufanie wśród biznesowych partnerów.

Jak działa niemiecki biznesowy online?

 Co zyskujesz?

 • Poszerzysz fachowe słownictwo przydatne w pracy.
 • Poznasz język biznesu.
 • Rozwiniesz sprawność mówienia w języku niemieckim na poziomie biznesowym.
 • Wzmocnisz pewność siebie w biznesowej komunikacji.
 • Zwiększysz swoje możliwości na rynku pracy.

Co oferujemy?

 • 40 godz. kursu
 • zjazdy online w soboty (4 x w miesiącu)
 • 4 moduły tematyczne:
 1. 1. Rekrutacja i profil pracownika (dokumenty aplikacyjne, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej)
 2. 2. Obsługa klienta (rozmowy telefoniczne, korespondencja)
 3. 3. Przygotowanie prezentacji biznesowej (słownictwo, wykresy, diagramy)
 4. 4. Spotkania biznesowe (sytuacje komunikacyjne)
 • praktyczne ćwiczenia osadzone w biznesowym kontekście,
 • konsultacje z trenerem.

KURS BUSINESS DEUTSCH     3000 zł/ osoba/ 40 godzin   

                                                START 07.09.2024

 Business Deutsch (kurs grupowy, grupa 3-6 osobowa)           

Uważam, że język niemiecki jest piękny. Niemiecki to moja pasja i zawód.

Z wykształcenia jestem lingwistką języka niemieckiego, z pasji do języka – lektorką i tłumaczem przysięgłym. Chętnie podzielę się z Tobą moją pasją 🙂 

Podczas wielokrotnych wyjazdów służbowych i prywatnych do krajów niemieckojęzycznych poznałam żywy język, dlatego kładę duży nacisk na rozwijanie umiejętności słuchania i mówienia. Poprawna wymowa i komunikacja to nasz cel! Oprócz tego będziemy rozwijać dwie pozostałe kluczowe sprawności: czytania i pisania. W ramach kursu online korzystamy z tablicy interaktywnej oraz aplikacji edukacyjnych. Bazujemy na autentycznych nagraniach i materiałach dydaktycznych niemieckich wydawnictw. 

Jestem otwarta na Twoje potrzeby i oczekiwania. Chętnie pomogę Ci podnieść kwalifikacje językowe z zakresu prawa, handlu, biznesu. 

Od 2020 r. prowadzę własny kanał na YouTubie poświęcony językowi niemieckiemu. Uwielbiam podróże i książki motywacyjne.

Twoja lektorka – Anna Trębicka

Zapraszam do zapoznania się z pozostałą ofertą moich szkoleń: