Nauka Języka Niemieckiego dla Początkujących

Zastanawiasz się, jak poszerzyć swoje możliwości zdobycia dobrej pracy? Nauka języka niemieckiego dla początkujących w German Cafe to inwestycja, która otwiera szereg ciekawych dróg rozwoju. Jako absolwentka filologii Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego kierunku Lingwistyka Stosowana Języka Niemieckiego zdobyłam wiedzę, którą później uzupełniałam podczas wielu zagranicznych wyjazdów. Dzięki temu mogę moim uczniom zaoferować lekcje żywego języka.

Odpowiednio przygotowany kurs niemieckiego dla początkujących

Nie każde lekcje języka niemieckiego dla początkujących pomogą Ci w zdobywaniu podstaw językowych. Odpowiednio opracowany kurs niemieckiego online już na samym początku uczy, jak stopniowo podwyższać swoje kompetencje językowe. W trakcie lekcji z kursantami kładę nacisk na to, by nie bali się mówić. Dzięki temu szybciej osiągną płynność wypowiedzi.

Kurs niemieckiego A1 przeznaczony jest dla osób, które jeszcze nigdy nie miały styczności z językiem lub znają kilka podstawowych form gramatycznych. Oferuję indywidualny kurs niemieckiego online oraz grupowy, w tym także kurs niemieckiego dla firm. Lekcje odbywają się zdalnie w dogodnych dla uczestników godzinach. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu, komputera i chęci.

Jak wyglądają lekcje w German Cafe?

Nauka języka niemieckiego dla początkujących to zajęcia interaktywne. Korzystam z różnorodnych pomocy edukacyjnych, które ułatwiają zapamiętywanie słówek oraz konstrukcji gramatycznych. W trakcie spotkań online prezentuję tablice interaktywne, uczę poprawnej wymowy za pomocą nagrań, przygotowuję fiszki. Do wszystkich materiałów można wrócić po zajęciach, by uporządkować wiedzę.

Co więcej, zachęcam uczniów do konstruowania podstawowych wypowiedzi. Dzięki temu już w trakcie pierwszych etapów edukacji pracują nad pewnością i płynnością językową. Lekcje niemieckiego dla początkujących w German Cafe są tak skonstruowane, by nie wchodziły w utarte i nie zawsze efektywne schematy nauczania.

Dlaczego warto wybrać German Cafe?

Zagraniczne wyjazdy oraz kontakt z żywym językiem uświadomiły mi, że nauczanie języka może być ciekawym doświadczeniem. Dlatego chcę, aby mój kurs niemieckiego dla początkujących online był dopasowany do potrzeb uczniów. Podczas pierwszych zajęć staram się ustalić, jaki mamy cel do osiągnięcia. Może to być potrzeba związana z rynkiem pracy lub konieczność przygotowania się do certyfikatu. Indywidualne podejście pozwala mi opracować najlepszy program.

Chcesz się nauczyć niemieckiego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Kurs niemieckiego dla początkujących to nie jedyna propozycja w German Cafe. Prowadzę również  kurs niemieckiego A2. A może masz już podstawy? Wybierz niemiecki dla średnio zaawansowanych online (kurs niemieckiego B1, kurs niemieckiego B2).

Zachęcam do kontaktu także osoby, które płynnie mówią po niemiecku. Kurs  niemieckiego dla zaawansowanych (kurs niemieckiego C1) pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać niuanse językowe świadczące o Twojej kompetencji językowej.

Zapraszamy do zapoznania się z kursami niemieckiego: