Kurs niemieckiego dla średnio zaawansowanych

Niemiecki dla średnio zaawansowanych online to propozycja dla wszystkich osób, które chcą podnieść swoje umiejętności językowe. Wieloletnia praca z niemieckim oraz doświadczenie pedagogiczne pozwoliły mi stworzyć efektywny program nauczania. Są to konwersacje niemieckie mające na celu pomóc kursantom przełamywać bariery językowe.

Zajęcia niemieckiego online – efektywny sposób na naukę

Kurs niemieckiego online został przygotowany tak, by przekazać szeroką wiedzę z zakresu słownictwa i zaawansowanych struktur gramatycznych. W swojej pracy kładę nacisk na naturalne używanie żywego języka. Chcę, by moi kursanci mogli swobodnie porozumiewać się na różnorodne tematy, dlatego jednym z ważniejszych elementów lekcji są konwersacje oraz ćwiczenie płynności wypowiedzi. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza na poziomie średnio zaawansowanym, kiedy znajomość języka nie jest jeszcze ugruntowana.

Niemiecki dla średnio zaawansowanych online to zajęcia dopasowane do potrzeb uczniów. Prowadzę zarówno spotkania grupowe, np. kurs niemieckiego dla firm (specjalistyczny niemiecki biznesowy), jak i indywidualny kurs niemieckiego online, w tym także przygotowanie do matury z niemieckiego.

Jak wyglądają zajęcia online?

Zdalna nauka niemieckiego dla średnio zaawansowanych wymaga przede wszystkim dostępu do internetu. Godziny spotkań są ustalane indywidualnie. W trakcie zajęć korzystam z pomocy edukacyjnych, które ułatwiają pracę kursantom. Są to ćwiczenia interaktywne, nagrania, fiszki, videolekcje na YouTubie. Staram się także pomóc uczniom przełamać strach przed mówieniem, dlatego cały czas zachęcam do rozmów w języku niemieckim. 

Co otrzymasz, korzystając z usług German Cafe?

Jako absolwentka Lingwistyki stosowanej języka niemieckiego podzielę się  swoją wiedzą umiejętnościami językowymi. Podróże do krajów niemieckojęzycznych pozwoliły mi zapoznać się z żywym językiem, a także kulturą. Dziś taką wiedzę pragnę przekazać każdej osobie, która chce zadbać o swoją przyszłość. Język niemiecki jest bowiem potrzebny w wielu branżach. Dlatego dodatkowe lekcje online z wykwalifikowanym lektorem to inwestycja, która pozwoli zdobyć lepszą pracę w międzynarodowym środowisku. 

Prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dlatego German Cafe to najlepszy wybór dla każdej osoby, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z niemieckim, czy od wielu lat płynnie posługuje się językiem. German Cafe to zarówno nauka języka niemieckiego dla początkujących, jak i kurs niemieckiego dla zaawansowanych na najwyższym poziomie. Oferuję: