Kurs niemieckiego dla zaawansowanych

Dlaczego cały czas warto podwyższać poziom języka niemieckiego?

Niemiecki dla zaawansowanych online w German Cafe to sposób na kontakt z żywym językiem. Moim celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności, które uzyskałam nie tylko podczas edukacji na Uniwersytecie Warszawskim, lecz także w czasie licznych wyjazdów zagranicznych. Dzięki temu mogę zapewnić dostęp do żywego języka, który można wykorzystywać podczas spotkań z niemieckojęzycznymi kontrahentami.

Język niemiecki jest najczęściej używanym językiem w Europie. W Polsce pracodawcy bardzo często szukają kandydatów, którzy będą w stanie prowadzić negocjacje z partnerami lub obsługiwać klientów premium. Dlatego kurs niemieckiego dla zaawansowanych skupia się na wprowadzaniu synonimów czy trudniejszych konstrukcji językowych. Takie działania umożliwiają prowadzenie płynnej konwersacji na wiele różnorodnych tematów.

Zajęcia zdalne dla zaawansowanych

Kurs niemieckiego online to wygodny sposób na kontynuowanie edukacji niezależnie od tego, w jakim miejscu przebywasz. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla Ciebie godzinach. Możesz wybrać indywidualny kurs niemieckiego online lub spotkania grupowe, w tym także kurs niemieckiego dla firm.

W trakcie lekcji kładę nacisk na samodzielność. Chcę, aby kursanci mieli pełną swobodę w konstruowaniu wypowiedzi. Staram się, by każda lekcja była atrakcyjna, dlatego korzystam z różnorodnych zdobyczy technologicznych. Używam aplikacji interaktywnych, i autentycznych nagrań.

Biznesowy kurs niemieckiego dla zaawansowanych

Organizuję także niemiecki biznesowy dla zaawansowanych. Są to zajęcia, które pomogą w prowadzeniu negocjacji handlowych lub ułatwią pisanie rozbudowanych maili np. z dokładną ofertą usług i produktów. Zajmuję się również przygotowaniem uczniów do egzaminów certyfikujących.

Nauka języka niemieckiego dla zaawansowanych (w tym kurs niemieckiego C1) to tylko jedna z propozycji German Cafe. Nauka języka niemieckiego dla początkujących (kurs niemieckiego A1 i kurs niemieckiego A2) to idealna okazja, by rozpocząć nową przygodę w życiu. A może masz już podstawy? W takim razie niemiecki dla średnio zaawansowanych online (kurs niemieckiego B1, kurs niemieckiego B2) będzie najlepszym wyborem.

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych to m.in. konwersacje po niemiecku i niemiecki biznesowy. Zachęcam także młodzież do kontaktu. Dodatkowe przygotowanie do matury z niemieckiego pozwoli Ci uzyskać jak największą liczbę punktów. Dzięki temu otworzą się przed Tobą drzwi na najlepsze uczelnie nie tylko w kraju, lecz także za granicą. Oferuję: