Ustne

Współpraca międzynarodowa w środowisku niemieckojęzycznym to często bariera językowa, której przeskoczenie bez fachowej pomocy może być trudne. Tłumacz może okazać się niezbędny. Skorzystanie z usług profesjonalisty to bez wątpienia zminimalizowanie ryzyka nieporozumień, czy podpisania źle zrozumianej umowy. Dla własnego dobra, interesów swojej firmy czy spokoju w życiu warto postawić na tłumaczenia ustne u doświadczonego tłumacza. German Cafe to miejsce, gdzie każdy może znaleźć kompleksowe wsparcie.

Tłumaczenia ustne niemiecki – wsparcie w kontaktach międzynarodowych

Zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym może zajść potrzeba skorzystania z usług tłumacza ustnego podczas spotkania z partnerem  niemieckojęzycznym. Moja pomoc może okazać się przydatna m.in. podczas:

 • konferencji, targów, innych eventów,
 • spotkań biznesowych,
 • negocjacji handlowych,
 • ustalania warunków umów i kontraktów,
 • czynności notarialnych.

Oferuję ustne tłumaczenia konsekutywne w języku niemieckim, które już nie raz okazały się dużym wsparciem dla przedsiębiorców, osób publicznych oraz osób prywatnych.

 

Profesjonalny i dokładny tłumacz ustny niemiecki 

Jako absolwentka kierunku Lingwistyka Stosowana Języka Niemieckiego na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewniam rzetelne i jakościowe tłumaczenia. Uprawnienia tłumacza przysięgłego uzyskałam w 2004 roku i od tego czasu z moich usług skorzystały setki firm i podmiotów. Jako tłumacz ustny zapewniam moim klientom spokój i pewność dobrego zrozumienia przedmiotu spotkania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu przedstawienia szczegółowych warunków współpracy.

Moja oferta obejmuje także:

 • tłumaczenie świadectwa szkolnego na niemiecki,
 • tłumaczenie dokumentów samochodowych niemiecki,
 • tłumaczenie stron z niemieckiego na polski,
 • tłumaczenia specjalistyczne niemiecki,
 • tłumaczenia techniczne niemiecki.

Kompleksowa współpraca przy tłumaczeniach w zakresie języka niemieckiego

German Cafe to biuro tłumaczeń Sokołów Podlaski, w którym usługi tłumaczeń wykonywane są nie tylko stacjonarnie, lecz także online. Wykonuję przekłady licznych dokumentów specjalistycznych, gwarantując ich dokładność, adekwatność i logicznie spójną całość. Proponuję nie tylko tłumaczenia ustne , lecz także tłumaczenia pisemne: 

 1. z zakresu prawa i administracji (akty prawne, akty notarialne, akty stanu cywilnego, umowy o pracę, świadectwa pracy, pełnomocnictwa, pisma sądowe, pisma administracyjne, zaświadczenia, wpisy działalności gospodarczej);
 2. dokumenty firmowe, handlowe (umowy spółek, statuty, kontrakty, dokumenty eksportowe, sprawozdania finansowe, korespondencja firmowa);
 3. świadectwa szkolne, dyplomy, suplement do dyplomu, certyfikaty;
 4. dokumenty samochodowe.

Wieloletnie doświadczenie oraz setki międzynarodowych współpracy zakończonych sukcesem świadczą, że warto wybrać moje usługi, które świadczę jako tłumacz ustny na język niemiecki.

Zapraszam!